top of page

O mnie

Ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja: psychologia kliniczna dziecka), pięcioletnie studia doktoranckie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego nr 167 Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej).

W trakcie studiów odbywałam staże w szpitalu psychiatrycznym dla dzieci w Krośnicach, jako członek Koła Psychiatrii Dziecięcej przy warszawskim szpitalu dziecięcym na Litewskiej – moim wieloletnim nauczycielem i mistrzem był prof. Tomasz Wolańczyk, psychiatra i neurolog, Konsultant Krajowy w Dziedzinie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Od 15 lat pracuję jako diagnosta i psychoterapeuta, również psycholog szkolny. Mam bogate doświadczenie w pracy z rodzinami oraz dziećmi w różnym wieku, począwszy od 6 roku życia, a skończywszy na młodych dorosłych. Pracę z dziećmi łączę z zabawą, szczególną też uwagę przykładam do relacji z moim klientem.

Mam również doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, w różnym wieku.

W pracy nie tylko korzystam z technik poznawczo-behawioralnych, ale i też terapii zabawą, technik Gestalt, Terapii Schematu i Mindfulness.

Najczęściej zajmuję się problemami lęku (kompulsje, fobie, trauma) i agresji, niskiej samooceny; trudnościami z zachowaniem (w wyniku np. ADHD) czy społecznymi (lęki, Zespół Aspergera).

Jestem pod stałą superwizją certyfikowanych terapeutów i superwizorów poznawczo-behawioralnych. Współpracuje z psychiatrami, neurologami, terapeutami pedagogicznymi i SI, również szkołami.

Należę do Samorządu Zawodowego Psychologów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Psychoterapię prowadzę w języku polskim i angielskim.

Kocham fotografowanie i podróżowanie – ostatnie 3 lata Rumunię. W wolnych chwilach po pracy kolekcjonuję klocki lego, oglądam starannie wyselekcjonowane filmy i surfuję po Internecie. Bardzo też lubię tzw. nicnierobienie :)

Specjalizacja

 

Lęk - fobie, obsesje, kompulsje

PTSD

niska samoocena

obniżony nastrój

ADHD

agresja

diagnoza IQ, dysleksji

bottom of page